Opinie

Zgodnie z prawem muszę poinformować, w jaki sposób powstają opinie, które widzisz poniżej. Są one zbierane w czasie wypełniania ankiet przez naszych uczniów. Filmy z opiniami nagrywają uczestnicy naszych kursów na jednych z ostatnich zajęć. W związku z tym opinie są zweryfikowane.

Opinie z roku szkolnego 2019/20

Opinie z roku szkolnego 2018/19

Opinie z roku szkolnego 2017/18

Opinie z roku szkolnego 2016/17

„Sto procent” to miejsce dla ludzi z ambicjami, 1 2 3 4 5 6 7 8 11 28 44 55 hiking

Opinie z roku szkolnego 2015/16

50%(3) Announcement Dzięki tym zajęciom zrozumiałam, jak _piękna_ może być chemia i w jaki sposób dobrze przygotować się do matury. Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. Joe & Carol to all our amazing followers Zajęcia są warte swojej ceny.Atmosfera jest bardzo przyjazna.Idąc na maturę z chemii jestem pewna siebie i czuję, że jestem dobrze przygotowana. Warto poświęcić swój czas tutaj.

Opinie z roku szkolnego 2014/15

Weronika

Patrycja matematyka

Marta

Kinga

Kamil

Alicja

Adam

Patrycja

Opinie z roku szkolnego 2013/14:

Sandra

Marta:

Najważniejszym dla mnie plusem kursu, który prowadziła pani Martyna, była pomoc w usystematyzowaniu mojej wiedzy. Dostawaliśmy dobrze opracowane materiały, na bazie których łatwiej było mi przebrnąć przez trudne tematy. Pani Martyna zawsze w 100% poświęcała nam swoją uwagę, nigdy nie było problemu, by na problematyczny dla nas temat poświęcić tyle czasu, ile potrzebujemy. A atmosfera na zajęciach? Super miła! Nigdy nie bałam się pytać o materiał, który nie był dla mnie jasny. I prawda jest taka, że oprócz uczenia się chemii (która nie jest taka straszna, jak się wydaje!) ciągle się śmialiśmy.

Kasia:

Zajęcia z chemii z Panią Martyną bardzo przypadły mi do gustu. Dużo się na nich nauczyłam i miałam okazję powtórzyć materiał, do którego nie miałabym czasu zajrzeć. Przyjemna atmosfera motywowała mnie do nauki. Polecam wszystkim, którzy chcą zdać dobrze maturę, ponieważ przerobiliśmy na zajęciach masę testów i matur z poprzednich roczników. Nie ma co się zastanawiać, tylko się zapisywać! ;)

Agnieszka:

Najlepsze korepetycje na jakie chodziłam. Zawsze miła i sprzyjająca nauce atmosfera. Prowadząca p. Martyna zawsze przygotowana do zajęć, chętnie odpowiada na każde pytania i rozjaśnia wątpliwości. Materiał przerabiany zawsze jest bardzo dokładnie z wieloma zadaniami, które pozwalają na 100 % zrozumienia każdego działu. Zajęcia z panią Martyną pozwalają świetnie przygotować się do matury. Jest to solidna praca nad naszymi chemicznymi umiejętnościami, prowadząca często wraca do poprzednich działów żeby nie zostały one przez nas zapomniane. Wiedza jest „maglowana” na okrągło to daje nam pełną elastyczność w rozwiązywaniu testów. Polecam serdecznie :)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tutaj będzie prezentacja