Dlaczego my?

Witamy serdecznie,

jesteśmy grupą nauczycieli, dla których nauczanie to nie tylko nudne regułki, ale przede wszystkim pasja. Staramy się przekazywać wiedzę w sposób ciekawy i inspirujący. Dzięki niewielkim grupom możemy skoncentrować uwagę na Twoich indywidualnych potrzebach. Nie prowadzimy nudnych kazań, jesteśmy otwarci na pytania i dyskusję. W czasie zajęć liczy się Twoje zdanie, ponieważ jesteśmy tu dla Ciebie. Razem będziemy walczyć o Twoje wymarzone logo

Chcielibyśmy abyś wiedział, co zyskasz, jeśli nam zaufasz.

1) Wsparcie nauczycieli

– wszyscy posiadamy pełne uprawnienia zarówno merytoryczne, jak i pedagogiczne (nie zatrudniamy studentów!)

– dokładnie znamy wymagania maturalne, podstawę programową oraz typy zadań, które mogą pojawić się na egzaminie

– jesteśmy otwarci na pytania i problemy naszych uczniów

– na zajęciach przekazujemy wiedzę, ale również uczymy, w jaki sposób zastosować ją w zadaniach

– omawiamy “haczyki” maturalne i najczęściej pojawiające się błędy

2) Konsekwentne i systematyczne omówienie materiału, w oparciu o wiele różnorodnych zadań.

3) Indywidualne podejście do ucznia

W szkole, gdzie klasy składają się z około 30 uczniów, nie ma możliwości zwrócenia uwagi na potrzeby każdej osoby. Uważamy, że uczenie tak licznych grup jest nieskuteczne, dlatego liczba osób w naszych grupach nigdy nie przekracza 5. To pozwala nam, na indywidualne podejście i sprawia, że nigdy Twój problem nie zostanie pominięty. Nie tworzymy kursów masowych.

4) Miła, motywująca do nauki atmosfera

Na naszych zajęciach nauczyciel siedzi przy jednym stole z uczniami. To pozwala na zmniejszenie dystansu i naukę w miłej, przyjaznej atmosferze. Nie zmienia to jednak faktu, że spotykamy się przede wszystkim, aby się uczyć. Dlatego staramy się motywować Was do nauki i ciągle mobilizować do pracy. Na zajęciach nie ma czasu na bezczynność, cały czas omawiamy nowe zadania.

5) Zamknięta grupa na facebooku, w ramach której uczestnicy mogą wymieniać się materiałami, wspólnie rozwiązywać zadania i wspierać się wzajemnie. W grupie obecny jest również nauczyciel, który pomaga i wspiera 😉

6) Program nastawiony na maksymalne opanowanie materiału oraz rozwinięcie umiejętności ucznia w zakresie rozwiązywania arkuszy maturalnych.

7) Cena kursu zawiera wszystkie potrzebne materiały. Ogrom kserówek i zadań. Nie wymagamy zakupu podręczników ani zbiorów zadań.

Cena nie zależy od liczby osób w grupie i nie zmienia się w trakcie  trwania kursu.

8) Kawa, herbata, woda mineralna i słodkości – żeby nie zabrakło energii w czasie zajęć 🙂

9) Elastyczność godzin

Terminy zajęć są ustalane z grupą na spotkaniu organizacyjnym. Dodatkowo grupa decyduje, czy zajęcia na poziomie rozszerzonym (3h/tydzień) mają odbywać się 2 razy w tygodniu po 1,5h, czy wolą raz w tygodniu 3 godziny.

Opinie naszych uczniów znajdziesz tutaj –> Opinie

Tutaj będzie prezentacja