Dlaczego my?

Witamy serdecznie,

jesteśmy grupą nauczycieli, dla których nauczanie to coś więcej niż tylko nudne regułki – to przede wszystkim pasja. Staramy się przekazywać wiedzę w sposób ciekawy i inspirujący. Dzięki niewielkim grupom możemy skoncentrować uwagę na Twoich indywidualnych potrzebach. Nie prowadzimy nużących wykładów, jesteśmy otwarci na pytania i dyskusję. W czasie zajęć liczy się Twoje zdanie, ponieważ jesteśmy tu dla Ciebie. Razem będziemy walczyć o Twoje wymarzone logo

Sprawdź, co zyskasz, kiedy nam zaufasz!

1) Wsparcie nauczycieli:

– wszyscy posiadamy pełne uprawnienia zarówno merytoryczne, jak i pedagogiczne (nie zatrudniamy studentów!),

– dokładnie znamy wymagania maturalne, podstawę programową oraz typy zadań, które mogą pojawić się na egzaminie,

– jesteśmy otwarci na pytania i problemy naszych uczniów,

– na zajęciach przekazujemy wiedzę oraz uczymy, w jaki sposób zastosować ją w zadaniach,

– omawiamy „haczyki” maturalne i najczęściej pojawiające się błędy.

2) Konsekwentne i systematyczne omówienie materiału, na podstawie wielu różnorodnych zadań.

3) Indywidualne podejście do ucznia.

W szkole, gdzie klasy składają się z około 30 uczniów, nie ma możliwości zwrócenia uwagi na potrzeby każdej osoby. Uważamy, że uczenie tak licznych grup jest nieskuteczne, dlatego liczba osób w naszych grupach nigdy nie przekracza 5. To pozwala nam na indywidualne podejście i sprawia, że Twój problem zawsze zostanie dostrzeżony i rozwiązany. Nie tworzymy kursów masowych.

4) Miła, motywująca do nauki atmosfera.

Na naszych zajęciach nauczyciel siedzi przy jednym stole z uczniami. To pozwala na zmniejszenie dystansu i naukę w miłej, przyjaznej atmosferze. Nie zmienia to jednak faktu, że spotykamy się przede wszystkim, aby się uczyć. Dlatego staramy się motywować Was do nauki i ciągle mobilizować do pracy. Na zajęciach nie ma czasu na bezczynność, cały czas omawiamy nowe zadania.

5) Zamknięta grupa na Facebooku, w ramach której uczestnicy mogą wymieniać się materiałami, wspólnie rozwiązywać zadania i wspierać się wzajemnie. W grupie obecny jest również nauczyciel, który pomaga i wspiera 😉 – dotyczy zajęć z chemii.

6) Program nastawiony na maksymalne opanowanie materiału oraz rozwinięcie umiejętności ucznia w zakresie rozwiązywania arkuszy maturalnych.

7) Cena kursu zawiera wszystkie potrzebne materiały. Ogrom kserówek i zadań. Nie wymagamy zakupu podręczników ani zbiorów zadań.

8) Kawa, herbata, woda mineralna i słodkości – żeby nie zabrakło energii w czasie zajęć. 🙂

Opinie naszych uczniów znajdziesz tutaj –> Opinie

Tutaj będzie prezentacja